tubka z lakierem Kontakt:

telefon
metra
Studio manicure obok m. Bulwar od 10:00 do 21:00 każdego dnia, bez przerwy
mapa
Mapa dojazdu jest wyświetlany poniżej
 

tubka z lakierem Adres i mapa dojazdu:

Moskwa, ul. Górna ?, d. 9, s. 4, biuro 317


 

tubka z lakierem Zapisać się do mistrza:

Twoje imię:(*)
Wprowadzony nieprawidłowy typ danych

Telefon:(*)
Wprowadzony nieprawidłowy typ danych

El. mail:
Wprowadzony nieprawidłowy typ danych

Ust. informacje:
Please let us know your message.

 

Studio stylizacji paznokci, artykuł dzięki:

Mieć piękne kobiece paznokcie dziś dostępne każdej kobiety. A, jak wiadomo, na zadbane paznokcie zwracają uwagę wszyscy: mężczyźni i kobiety. Dzięki innowacyjnym technologiom w świecie kosmetologii, mając nawet cienkie, kruche, rozdwajające się paznokcie "brzydki kształt", masz szansę stać się właścicielem luksusowych "" swoich marzeń.
Nasz salon paznokci mają absolutnie żadnych usług na gwoździu i opieki nad nimi, których wykaz został szczegółowo opisany w arkuszu cennik. Dziś bardzo ważne jest, aby studio stylizacji paznokci odpowiadała zawsze z europejskimi normami i wymaganiami klientów. Dlatego u nas pracuje zgrany zespół profesjonalistów, dla których chęć klienta –
U nas możesz zamówić ? i akrylowe przedłużanie paznokci, wygodę i piękno, które już zostały sprawdzone przez naszych kobietami, zrobić manicure, a także spróbować i ocenić korzyści nowości szelak żel.

Salon stylizacji paznokci

Zdajemy sobie sprawę, że manicure dla kobiet – zabieg na tyle intymne, jak i przedłużanie paznokci gdzie ważne jest, aby mistrz mógł zrozumieć i poprawnie zrozumieć pragnienia i wymagania klienta. Do tego nasz salon wyposażony jest wszystko, co niezbędne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie odpowiemy telefonicznie lub online i szczegółowo opisać i omówić wszystkie szczegóły. Wszystkie nasze namiary (adres, telefon), cennik, ze wskazaniem obowiązujących cen, a nawet materiały wideo, przedstawiający w celu zapoznania się z wybraną usługą, stworzone dla twojej śliczne panie udogodnienia.
Teraz umówić się na zabieg przedłużania paznokci lub manicure możliwe, wypełniając mini-ankietę przez internet. Musisz podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i inne informacje, na przykład, pożądany rodzaj usług w zakresie budowania lub podczas wizyty w naszym salonie. Po wysłaniu zgłoszenia, nasz manager skontaktuje się z tobą telefonicznie lub przez e-mail i uzgodni dogodny i optymalny dla ciebie czas wizyty do nas.
Należy pamiętać, że przedłużanie paznokci salon wykonuje tylko przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem wymaganych technologii. Przy tym wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i sprawdzone środki do sterylności narzędzi, odpowiednich norm sanitarnych. Przeczytaj więcej:
Pracujemy dla ciebie i bardzo chcemy, aby państwo zadowoleni. Nasi mistrzowie czekają właśnie na ciebie i gotowi, aby spełnić wszystkie prośby i życzenia.
Z nami będziesz zawsze na bieżąco z nowościami, a twoje dłonie staną się obiektem zazdrości u kobiet, i przedmiotem podziwu u mężczyzn.

Polecamy równierz

baner akcji

Ciebie interesuje:

Przedłużanie paznokci żelem - 61.7%
Przedłużanie paznokci akryl - 23.4%
Manicure + Shellak - 8.5%
Manicure - 6.4%

Ilość głosów: 47
The voting for this poll has ended on: 31 Stycznia 2017 - 00:00

Wideo

Na górę

W górę