Cennik przedłużanie paznokci i manicure, skonstruowane przez:

usługi Manicure Studio na ?

Akrylowe przedłużanie paznokci 1700 zł
? przedłużanie paznokci 1700 zł
Manicure + Shellac (CND) 800 zł
Manicure 400 zł
Przedłużanie żelem/akrylem french 1800 zł
Projekt paznokci (artystę. malowane, cekiny) 80 zł/paznokieć
Korekta paznokci 1100 pln
Zdejmowanie paznokci (żel, akryl) 500 zł
Wyjazd kreatora do Ciebie  400 zł

Przedstawiony powyżej cennik przedłużanie paznokci i manicure mówi o demokracji opłat naszego salonu. Czekamy na ciebie z niecierpliwością.

Delikatne ręce - klucz do urody

Każda kobieta zawsze chce wyglądać świetnie i to nie zależy od tego ile ma lat. I, oczywiście, głównym kryterium jest zadbany wygląd. I że jak nie ręce mówią o nas więcej, niż wszystko inne. Delikatne dłonie, piękne paznokcie – to jest to, na co zwracają szczególną uwagę na nasze jeźdźców były, to jest to, co najczęściej ma na myśli, więc wygląd rąk i głównego elementu – paznokci, ma ogromne znaczenie.

Naszego kreatora: salonu stylizacji paznokci mają duże doświadczenie i pomogą ci zrobić swoje rączki piękne, aby oni z podziwem. U nas możesz robić wysokiej jakości przedłużanie paznokci tanio i przy tym uzyskać doskonałą jakość, która jest ponad wszelkie pochwały. Przecież nasi mistrzowie mają nie tylko profesjonalizmem, ale i doskonałym smaku. Wiele kobiet nie wierzą, że tanie przedłużanie paznokci może być wysokiej jakości, warto jednak ci jednak przypomnieć o tym, że drogie usług korzystają tylko jednostki, a my pracujemy na jakość, dzięki czemu otrzymujemy podwójny wynik.

Ceny na przedłużanie paznokci

Bardzo często, zwłaszcza w Moskwie spotykamy przedłużanie paznokci, ceny które można porównać z samolotami. W dużej mierze to zależy nie od mistrzów, którzy tam pracują, a od prestiżu salonu, jak on korzystnie sprzedał swoje usługi. Właśnie poetą trzeba zwracać swoją uwagę nie na to, ile kosztują usługi, a na jakość. No, a otrzymywać piękne mocne paznokcie, które są wykonane przez najlepszych rzemieślników z nowoczesnych materiałów, a przy tym w przystępnej cenie – zawsze miło. Na naszej stronie internetowej, możesz zapisać się do mistrzów, którzy stworzą prawdziwe arcydzieło, na swoich pazurów.

Ceny na manicure

I nie chodzi o to, że przedłużanie paznokci tanio, a w tym, że ono jakościowo. Cena manicure lub pokrycia malarstwa, sztukaterie, wewnętrznym ? lub innymi przysmakami współczesnej mody. Manicure, ceny którego pozostają na niskim poziomie, w naszym salonie, proponuję malowane i uwagę najlepszych mistrzów, które sprawią, że twoje paznokcie oryginalne i estetyczne, dając ci prawdziwą przyjemność z masażu, ciepłych kąpieli i stylowego wzornictwa swoje paznokcie.

W naszym salonie oferujemy wszystkie usługi manicure, pielęgnacji dłoni i paznokci. Ile kosztuje twoje ręce bez skazy – dowiedz się u naszych konsultantów dzwoniąc, gdzie będziesz mógł stworzyć wstępną nagrywanie lub dowiedzieć się o dostępności wolnych mistrzów -

Polecamy równierz

baner akcji

Ciebie interesuje:

Przedłużanie paznokci żelem - 61.7%
Przedłużanie paznokci akryl - 23.4%
Manicure + Shellak - 8.5%
Manicure - 6.4%

Ilość głosów: 47
The voting for this poll has ended on: 31 Stycznia 2017 - 00:00

Wideo

Na górę

W górę