Manicure z powłoką Shellac tanio, Autor artykułu -

Szelak żel w MoskwieCo robisz, aby zapisać manicure na długi czas? Zajmujesz się sprawami domowymi w rękawiczkach? Prosi męża do mycia naczyń? Strach przed zepsuć manicure – to sytuacja, naprawdę wzruszająca kobiet nie mniej niż pół wieku. To właśnie dla nich została stworzona i wdrożona technologia Shellac lakiery, które nie ścierają się, nie uciekają i nie ?. Nasze studio przedłużanie paznokci oferuje manicure z powłoką Shellac. Jest to najlepsza opcja dla kobiet, które nie chcą ograniczać swoją funkcjonalność w imię piękna. Niech twoje ręce dbają o bliskich, a twój manicure pozostaje bez zarzutu!

Ręce - to swego rodzaju wizytówka dla każdej kobiety. Kto z nas nie marzy o zadbanych dłoniach i paznokciach? Ale, jak każde dzieło, pielęgnacja paznokci, trzeba powierzyć profesjonalistom. Profesjonalny manicure – to dowód twojego szacunku do siebie. W Moskwie można znaleźć setki salonów kosmetycznych, które oferują akrylowe przedłużanie i pokrycie żel-lakierami. Ale czy jesteś pewien, że mistrz używa właśnie Szelak, a nie jeden z tańszych odpowiedników?

Nasze studio oferuje piękny i modny manicure i pedicure z wykorzystaniem legendarnego żel do paznokci, tanio. Chcesz cieszyć się czystymi paznokciami, jak to możliwe, a przy tym udało się zachować ich zdrowie? Zadzwoń do nas i umów się. Nie zwlekaj piękno w nieskończoność, odwiedź nasz salon i udowodnimy: piękne mogą być dostępne.

Zalety manicure Szelak

Manicure z użyciem lakierów Szelak – to nowa, ale już na tyle popularny kierunek w świecie usług kosmetycznych. Szelak jest innowacyjna powłoka, która jest specjalnie zaprojektowany w taki sposób, że po jego użyciu nie tylko poprawia wygląd , ale i odbudowuje strukturę paznokci.

Szelak żel w MoskwiePlusy:

  • Idealne rozwiązanie zarówno dla długich, jak i krótkich paznokci. Przy okazji, jeśli od dawna chciałeś długie paznokcie, ale nie mogli ich zapuścić, powłoka Szelak ci w tym pomoże. Wzmacnianie płytki paznokcia i zapobiega jej uszkodzeniu, powłoka pozwoli osiągnąć pożądaną długość i kształt.
  • Długowieczność. Na kolejne 3-4 tygodnie zapomnisz o konieczności dbać o swoje paznokcie. Pielęgnacja ogranicza się do zwykłego higieną, a powłoka pozostaje trzymać, dopóki nie będziesz chciał go zdjąć. Przykład znajdziesz tutaj -
  • Paleta kolorów. Każdy artysta wie, że producent lakierów Shellac provided tak zróżnicowany asortyment lakierów, że zostawił konkurencję daleko w tyle. Co warto Cindy (Cindy) – żywe, nasycone, soczyste odcienie. Manicure i pedicure z użyciem tego lakieru w średnim salonie piękności jest drogie, ale nie w naszym salonie. Cena manicure Shellac mamy do zaakceptowania dla każdej klientki.
  • Absolutne bezpieczeństwo. Żel Szelak nie zawierają formaldehydu, dlatego francuski manicure (french) lub po prostu pokrycie paznokci mogą sobie pozwolić i alergie, a nawet kobiety w ciąży. Można nie wątpić, że po tym, jak zdjąć pokrycie (w salonie kosmetycznym lub w domu), paznokcie nie tracą swojego naturalnego koloru, a płytka paznokcia nie .
  • Samodzielne zdejmowanie. Należy odróżnić przedłużanie i powłoki past żelowych. Po tym, jak paznokcie odrosną na tyle, że nie potrzebna jest korekcja. Kreator usuwa lakier, sprawia, że manicure i zadaje nowe pokrycie. Ale jeśli masz specjalne narzędzie do zdejmowania żelu do paznokci i papier, można zrobić wymontowanie i w warunkach domowych. Ponieważ cena takich środków jest dość duży, nie ma potrzeby, aby kupować je oddzielnie, przyjdź do nas. Kreator zdejmie podłogowa bezpośrednio w salonie, a po będzie nowy piękny i modny manicure!

Manicure Shellac ma ważną cechę. Malowanie odbywa się tylko za pomocą lampy uv. Dlatego w warunkach domowych manicure i pedicure zrobić się nie uda. Cena podstawowego zestawu jest tak wielka, że bardziej opłacalne będzie zrobić podłogowa w salonie piękności (co 3-4 tygodnie). Nasz kreator zaproponuje wiele wariantów wykonania, a cena usługi przewyższy twoje oczekiwania.

Nasi mistrzowie przestrzegają techniki wykonania Szelak pokrycia, więc twoje paznokcie pozostają w idealnym stanie i po upływie 3-4 tygodni.

Paleta Shellac. Odważne pomysły na manicure

Stosujemy się do zasady indywidualności dla każdej klientki. Właśnie z tego powodu nasz salon lubią, odwiedzają ponownie, przynosząc najnowsze pomysły na manicure. Mamy przyjemność zaoferować państwu swoje pomysły, biorąc pod uwagę kształt paznokcia i twój smak. Najważniejsze jest to, że otrzyma każda klientka, do naszego salonu na manicure lub pedicure – to pełne zadowolenie z wyniku. Sprawdź sam!

Szelak idealny do nakładania french manicure. Paleta pastelowych french tonów nieco bardziej soczyste i jaśniejsze, niż w przypadku standardowych lakierów. Można się o tym przekonać, rejestrując się na francuski manicure (french) u naszych mistrzów. Żaden inny salon w Moskwie nie dostarczy ci tyle opcji french manicure w minimalnej cenie jak nasze studio paznokci. Widać, że francuski manicure może być wcale nie jest nudne!

Jeszcze jedna nowa, ale pomysł – piękny księżycowy manicure. Jego istotą jest do barwienia lub, wręcz przeciwnie, ? względem pozostałej części paznokcia jego dołka. Kombajny księżycowy i francuski manicure, dodać cyrkonie i miłej naprawdę piękny, świąteczny, luksusowy wygląd paznokci.

Powłoka szelaku w Moskwie

Piękne, modne, trwałe - zdjęcia:

Raz próbowałem modny manicure Szelak, można długo stać się jego fanem. Nie można pozostać obojętnym, kiedy, kilka tygodni z jednym i tym samym powlekane, twoje paznokcie będą wyglądać ?, bez odprysków i przetarć. Zapomnij o matowych paznokciach na zawsze. Zapisz się i przyjdź do naszego salonu. Mistrzowie, którzy mają bogate doświadczenie, stają się twoimi zaufanymi pomocnikami podczas tworzenia nowego obrazu.

Pośród usług oferowanych przez nasze studio: przedłużanie paznokci (akryl i ? przedłużanie), korekcja, pedicure i manicure, malowanie artystyczne. Podaruj sobie zadbane ręce, zrobić piękny manicure w najlepszej cenie w Moskwie.

Nasz salon udowodni ci, że być piękne po prostu!

Manicure z powłoką Shellac, wideo

Polecamy równierz

baner akcji

Ciebie interesuje:

Przedłużanie paznokci żelem - 61.7%
Przedłużanie paznokci akryl - 23.4%
Manicure + Shellak - 8.5%
Manicure - 6.4%

Ilość głosów: 47
The voting for this poll has ended on: 31 Stycznia 2017 - 00:00

Wideo

Na górę

W górę